שאלות ותשובות

.

מדובר ברשת אירועים של ארגון ה-OECD שמקיים כל  ועידה שנתית על חדשנות ציבורית. השנה, בשל אילוצי הקורונה, כל תכני הוועידה עברו תהליך ביזור למדינות, ולמעשה ב17 בנובמבא מתקיימים כ-40 אירועים מקומיים במקביל של Government After Shock.

בארץ היוזמה של היא בהובלת שותפות ממשלה – אלכא ג’וינט.

האירוע און ליין מאפשר גישה פשוטה יותר לתכנים המגוונים, מכל פינה בארץ ובעולם. כל מה שצריך לעשות כדי לצפות בעשרות ההרצאות והפאנלים הוא להירשם לוועידה ולהצטייד בתוכנת זום או באפליקצייה.

כיצד נרשמים – פשוט מאוד בעזרת טופס ההרשמה כאן

הרצאות של מומחים מהארץ ומהעולם, פאנלים, מפגשי חשיבה משותפת ללמידה מהצלחות ועוד – והכל בשידור ישיר. הקישורים לצפייה בכל התכנים נמצאים בלשנוית סדר יום, וכן גם בדף הקישורים המרוכז שהכנו. ניתן לעבור בקלות בין מושבים ולא לפספס אף הרצאה: פשוט לחצו על הקישור לתוכן שמעניין אתכם והצטרפו לשידור החי.

האירוע הספציפי שלנו שם דגש על שלב ההטמעה. רעיונות טובים ויצירתיים יש בשפע, אבל מה קורה שבדרך להוציא אותם אל הפועל נתקלים בחסמים, אתגרים והתנגדויות? ננסה ללמוד מה עבד בתקופת הקורונה וכיצד מיזמים פורצי דרך שמשנים פרדיגמות ותפיסות עבודה בכל זאת קרמו עור וגידים – בקרו בהיכל התהילה. נשמע ממוחים בינ”ל על הוצאה לפועל של מיזמים שלהם. בסוף האירוע יושק גם קול קורא לתמיכה במיזמים ציבוריים במאמצי הטמעה.

לצד הקשיים והתאגרים של הקורונה, התקופה האחרונה ידעה לא מעט מיזמים פורצי דרך בעשייה הציבורית – בין אם בממשלה או בשלטון המקומי. חשוב לנו לתת במה והוקרה לאותם מיזמים שהצליחו, שהתגברו על המכשולים בדרך וייצרו משהו חשוב עבור הערך של כולנו. היכל התהילה נועד לתת חשיפה להצלחות, וגם לגרות את התאבון למיזמים נוספים בהקשרים שונים.
טיזר: הוא יהיה שימושי במיוחד עם ההשקה של הקול הקורא בסוף האירוע 

תוכנית המרצים המלאה מפורסמת בהדרגה בדף של סדר היום. חשוב לנו להביא זוויות שונות של השלטון המקומי, הממשלה המרכזית וגם זווית בינ”ל. אם אי אפשר לטוס לחו”ל – לפחות נביא ניחוח של חו”ל לתוך האירוע?

טיזר: הוא יהיה שימושי במיוחד עם ההשקה של הקול הקורא בסוף האירוע 

בשביל זה תצטרכו להשאר עד סוף האירוע כדי להבין יותר את הפרטים ואופי ההגשה. בגדול אפשר להגיד כבר עתה שחשוב לנו שהאירוע לא יהיה מופע חד פעמי, אלא יריית פתיחה להמשך עשייה והטמעה של חדשנות ציבורית. אנחנו רוצים לעזור לכם – מקבלי ההחלטות בכל דרגי הניהול במגז הציבורי – ללמוד, למדל, לבנות תכנית ולהטמיע מיזמים דומים בקונטקסט הספציפי שלכם.

טיזר: הוא יהיה שימושי במיוחד עם ההשקה של הקול הקורא בסוף האירוע 

כהחלטה מודעת האירוע הוא חינמי ופתוח לכולם. כל מי שמתעניין בעשייה ציבורית, בהובלת שינוי וחדשנות פורצדת דרך לשירות טוב יותר להתמודדות של המגזר הציבורי עם המשבר ואתגרי הקורונה. החשודים המיידיים שאנחנו מכוונים אליהם: משרתי ציבור, בעי תפקידים בממשלה וברשויות, פעילי חברה אזרחית שמשיקים לתחום, חוקרי אקדמיה ועוד.

טיזר: הוא יהיה שימושי במיוחד עם ההשקה של הקול הקורא בסוף האירוע 

כן בהחלט, אבל…

כן – בוודאי שנשמח שתזמינו חברים, קולגות, שכנים וכל מי שהזירה הציבורית חשובה לו. האירוע פתוח לכולם, ובחינם.

אבל – נשמח מאוד אם במקום להעביר את הקישור, תעודדו את החברים להיכנס לאתר הכנס, להתרשם מהיכל התהילה, להירשם בעצמם ולקבל גישה לקישורים.

טיזר: הוא יהיה שימושי במיוחד עם ההשקה של הקול הקורא בסוף האירוע 

האירע הישראלי של Government After Shock הוא מקום ללמוד, להעשיר ולהחליף רעיונות. אבל איך צדים את המרצה האורח לשיחה כשאין מסדרון? זירת התקשורת העיקרית של הכנס מתקיימת בחדר הצ’ט של הזום, שבו ניתן להפנות שאלות למרצים וכן לשלוח הודעות פרטיות למרצים ולמשתתפים. בנוסף, פרטי הקשר של המרצים יהיו זמינים לפניות ולשאלות בתום הכנס.